Kontakt

OÜ ETC Kodu

Ehitajate tee 18, Pärnu 80010

 

Telefonid:

müügisaal:

44 77 040 või

44 77 044

fax: 44 77 045

e-post: etc@etckodu.ee

e-post: tellimus@etckodu.ee

ladu: 44 77 042

Juhataja

Raimo Razumov: 44 77050

e-post: raimo.razumov@etckodu.ee

Raamatupidaja

Kersti Saar: 44 77041

e-post: kersti@etckodu.ee

Müügijuht

Anne Kõlvart: 44 77047

e-post: anne.kolvart@etckodu.ee

Tootejuhid

Dana Milko:  44 77 043

e-post: dana@etckodu.ee

Esta Ruusmann: 44 77 043

e-post: esta.ruusmann@etckodu.ee

Tallinna ja Harjumaa müügiesindajad:

Ingrid Prii – 5150710 -ingrid.prii@etckodu.ee
Elve Suislepp – 5016458 – elve.suislepp@etckodu.ee
Lőuna-Eesti müügiesindaja:

Tiina Koop – 5266240

tiina.koop@etckodu.ee

Ida-Virumaa ja Kesk-Eesti müügiesindaja:

Toivo Vaagen – 5019104

toivo.vaagen@etckodu.ee

Lääne-Eesti piirkond müügiesindaja:

Valmar Ilves – 5117818

valmar.ilves@etckodu.ee

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Teema

Teade